Sıkça Sorulan Sorular

Native Club Sadakat Programı, Lierac, Phyto ve Jowae tüketicileri için özel geliştirilmiş bir aldıkça kazan sistemidir. Sistem ürünlerimizi tercih etmiş tüketicilerimizi ödüllendirmeyi amaçlar. Ürün paketlerimizin üzerinde bulunan benzersiz kodu sistemimize girerek puan kazanırsınız ve daha sonra kazanılan puanlar ile diğer ürünlerimizi Sadakat Program sitemizden seçerek size yakın olan herhangi bir satış noktasına giderek alabilirsiniz.
Ana Sayfada, "Kayıt Ol" sekmesi bulunmaktadır. Kayıt ekranında bulunan gerekli bilgileri doldurduktan sonra cep telefonunuza SMS onay kodu gelecektir. Size gönderilen kodu ekrandaki alana girerek kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Üyelik formundaki zorunlu alanların tamamı doldurduktan sonra 5, ek kısımların tamamını doldurduğunuzda ise 10 puan kazanırsınız.
Tüm Lierac, Phyto ve Jowae ürünlerimizin üzerinde benzersiz sekiz haneli bir kod bulunmaktadır. Sisteme üye girişinizi yaptıktan sonra PUAN KAZANMAK İSTİYORUM sekmesine satın aldığınız ürünün üzerinde bulunan kodu girerek EKLE butonuna basınız. Böylece ürününüzden kazandığınız puanlarınız anında hesabınıza yüklenir.
Sisteme üye girişinizi yaptıktan sonra PUAN HARCAMAK İSTİYORUM bölümünden ÜRÜN EKLE butonuna tıklayınız. Buradan hediye ürün almak istediğiniz markayı seçiniz. Daha sonra hediye olarak seçmek istediğiniz ürünün üzerine gelerek sepet sembolüne tıklayınız. Hediyenizi seçtikten sonra HEDİYE KUPONU OLUŞTUR butonuna tıklayınız ve cep telefonunuza hediye ürün almanız için gerekli olan şifreyi göndermek için GÖNDER butonuna basınız. Cep telefonunuza gelen bu şifre ile herhangi bir Lierac ve Phyto bayisine gidip ürününüzü teslim alabilirsiniz.
Ürünü alabilmek için yeterli puanınız olduğu taktirde, sitemizde bulunan istediğiniz ürünü seçebilirsiniz.
Hediye ürün almak istediğiniz markayı seçin. Seçmek istediğiniz ürünün üzerine gelerek sepet sembolüne tıklayarak o ürünü alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.
Hediye ürününüzü seçtikten sonra, eczaneden almak için HEDİYE KUPONU OLUŞTUR butonuna tıklayın. Cep telefonunuza hediye ürün almanız için gerekli şifrenin gelmesi için GÖNDER butonuna tıklayın. Cep telefonunuza gelen SMS kodu ile size en yakın satış noktamıza giderek ürününüzü teslim alabilirsiniz.
Evet satış noktamıza gittiğinizde yetkili kişiden seçtiğiniz ürününün puanınız dahilinde başka bir ürün ile değiştirilmesini isteyebilirsiniz.
Sitemiz online satış sitesi değildir, ürünlerinizi size yakın herhangi bir Satış Noktasından alabilirsiniz.
Size en yakın Satış Noktasını öğrenmek için ana menüde "Satış Noktaları" linkine tıklayınız.